Gépjármű Értékesítő

A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 25 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata.

Information about job
  • Job location:
    Hungary, Europe
  • Job location - more information:
    2151 Fót, Fehérkő utca 1.
  • Professional area:
    Business and services
  • Salary offer (brutto):
    800000 - Ft, mesačná mzda (brutto)-základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    Amit kínálunk
    • teljesítményarányos fizetés, akár bruttó 800.000 Ft;
    • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
    • kiszámítható munkahely, előrelépési lehetőség
    • rugalmas beosztás.

    Munkavégzés helye:
    Autocentrum AAA AUTO Kft., Fót (M3-M0 kivezetőnél az Auchan mellett)

  • Start date:
    Immediately
  • Type of work agreement:
    Full-time
  • Job description, rights and responsibilities:
    Feladatok:
    • a cég telephelyén lévő autók – lízingre vagy készpénzre történő – értékesítése;
    • a gépkocsik bemutatása, tesztvezetés megszervezése, a vevői igények felmérése;
    • üzletkötés lebonyolítása;
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
    • az ügyfelek támogatása, tanácsadás.
Job requirements
  • Education requirements:
    Secondary school with A-levels
  • Required experience :
  • Additional information about work experience:
    Elvárások:
    • min. középfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi területen);
    • értékesítésben szerzett tapasztalat;
    • autópiaci ismeretek;
    • MS Office felhasználói szintű ismerete;
    • „B” kategóriás jogosítvány;
    • csapatban való együttműködési képesség;
    • megbízhatóság, rugalmasság;
    • ügyfélbarát attitűd;
    • jó megjelenés, kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
    • hajlandóság a szabadban történő munkavégzésre
    • váltott műszakban történő munkavégzés (havi 15 nap, hosszú-rövid hét beosztásban).
  • Driving license:
    B
Company information
  • Company:
    Autocentrum AAA Auto Kft.
  • Contact:
    Szántó Zsófia

Expired job offer, not possible apply.

new offer by e-mail:
Contact
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovak Republic

+421 (0)902 419 099