Finančný manažér

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude zodpovědný/á za řízení správně odevzdaných podkladů pro zpracování účetnictví a mezd pro externí účetní společnost, controlling a reporting

Information about job
  • Job location:
    Central Bohemia region , Czech Republic, Europe
  • Job location - more information:
    Mladá Boleslav
  • Professional area:
    Others
  • Salary offer (brutto):
    45.000 - 60.000 - CZK, mesačná mzda (brutto)-základná zložka
  • Príplatky, bonusy, benefity:
    * dobré finanční ohodnocení- k brutto mzde aj bonusy
    * práci v zajímavém prostředí automotive v rámci mezinárodní firmy
    * měsíční prémie a benefity (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, výuka jazyka a další)
    * firemní akce
    * PC + telefon
  • Start date:
    Open to negotiation
  • Type of work agreement:
    Full-time
  • Job description, rights and responsibilities:
    Pracovní náplň:
    Zodpovědnost za doladění a nastavení firemních, účetních a mzdových procesů před odevzdáním agendy externí účetní společnosti.
    Zodpovědnost za optimální nastavení koloběhu účetních dokumentů, podkladů pro zpracování mezd a fakturaci, jeho řízení a přizpůsobování novým legislativním podmínkám.

    * komunikace s účetní firmou, auditory, bankou, úřady
    * pravidelný reporting mateřské firmě
    * příprava účetních dokumentů
    * controlling hospodaření firmy
    * příprava výsledovek nákladových středisek
    * správa pohledávek a závazků
    * řízení měsíčních závěrek a auditů
    * navrhování a nastavování nových procesů, identifikace problematických procesů

    Co nabízíme:

    * dobré finanční ohodnocení
Job requirements
  • Education requirements:
    higher vocational training
  • Administrative and economic skills requirements:
    • Invoicing
    • Single-entry book-keeping
    • Payroll accounting
    • Double-entry book-keeping
  • Required experience :
    3-5 years
  • Additional information about work experience:
    Požadujeme:

    * praxi v oblasti zpracování účetnictví, účetní uzávěrky, daní a přípravě podkladů pro zpracování mezd
    * pečlivost, spolehlivost, komunikace , zodpovědnost
    * praxe z obdobné pozice
    * MS office (Word, Excel, Powerpoint)
    * znalost AJ výhodou
Company information
  • Company:
    HOLLEN s.r.o.
  • Contact:
    Marta Jurkovičová
    marta.jurkovicova@hollen.sk
    00421917522572

new offer by e-mail:
Contact
ARTELA s.r.o.
Eisnerova 6
841 07 Bratislava
Slovak Republic

+421 (0)902 419 099